سفارش آنلاین ایبوک

کاربر محترم، به دلیل محدودیت‌های فنی تاکنون فقط بخش بسیار کمی از کتاب‌های در اختیار ما بر روی سایت قرار گرفته است. اگر کتابی مد نظر دارید که در دسته‌بندی کتاب‌های موجود وجود ندارد، شما در این بخش می‌توانید به طور رایگان و با ارائه مشخصات کافی، آن را سفارش دهید تا پس از بررسی توسط کارشناسان ایبوک مارکت، در حداقل زمان ممکن آماده شده و مشابه سایر کتاب‌های موجود قابل دریافت باشد.

در حال حاضر ما دسترسی کامل به تقریباً تمامی انتشارات‌های بین‌المللی، منابع دیجیتال بیشتر دانشگاه‌های خارجی و برخی از فروشگاه‌های خارجی فروش ایبوک داریم و آخرین نسخه الکترونیکی از هر کتابی که مد نظر داشته باشید را در حداقل زمان و با حداقل قیمت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

توجه داشته باشید که نسخه الکترونیکی همه کتاب‌ها توسط انتشارات‌ها منتشر نمی‌شود و به همین دلیل ایبوک مارکت در اقدامی حقیقتاً منحصر به فرد و با همکاری تعدادی از دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، امکان تهیه نسخه الکترونیکی غیراصلی (اسکن‌شده) از کتاب‌های مورد سفارش فاقد نسخه الکترونیکی اصلی (اورجینال) را دارد. در این موارد پس از اعلام قیمت و دریافت تأییدیه از مشتری، کتاب با کیفیت رنگی اسکن شده و پس از انجام اصلاحات مورد نیاز، با قابلیت جستجوی کامل در متون (OCR) تقدیم دانش‌پژوهان محترم می‌شود.

توجه: بخش‌های ستاره‌دار را حتما به دقت تکمیل نمایید. برای بخش‌های بدون ستاره تنها در صورتی که اطلاعات دقیقی دارید، آن را در کادر مربوطه وارد نموده و در غیر این صورت کادر را به صورت خالی رها کنید. در صورتی که چندین مورد مشابه وجود داشته باشد، این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد.
ادامه می دهید؟ متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود
متاسفانه انجام نشد متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود