انواع تخفيف‌ها

هدف ایبوک مارکت در درجه اول، خدمت به جامعه دانشگاهی و پژوهشی کشور به منظور دسترسی به کتاب‌های الکترونیکی است. به این منظور تخفیف‌های مختلف زیر در نظر گرفته شده است و به کاربران محترم پیشنهاد می‌شود.

  1. تخفیف دانشجویان کاردانی و کارشناسی: میزان این تخفیف برابر 20 درصد در هر خرید و به مدت یک ماه است. برای بهره‌مندی از این تخفیف کافی است که تصویر اسکن کپی کارت دانشجویی خود را از طریق ایمیلی که بعداً در فرایند خرید و دریافت کتاب‌ها استفاده خواهید نمود، به بخش پشتیبانی ایبوک مارکت ارسال نمایید تا کد تخفیف در اسرع وقت برای شما ارسال شود.
  2. تخفیف دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا): میزان این تخفیف برابر 30 درصد در هر خرید و به مدت یک ماه است. برای بهره‌مندی از این تخفیف کافی است که تصویر اسکن کپی کارت دانشجویی خود را از طریق ایمیلی که بعداً در فرایند خرید و دریافت کتاب‌ها استفاده خواهید نمود، به بخش پشتیبانی ایبوک مارکت ارسال نمایید تا کد تخفیف در اسرع وقت برای شما ارسال شود.
  3. تخفیف اساتید و اعضای هیئت علمی: میزان این تخفیف برابر 50 درصد در هر خرید و بدون محدودیت زمانی است. برای بهره‌مندی از این تخفیف کافی است که با ایمیل دانشگاهی خود یک ایمیل با محتوای «نام و نام خانوادگی کامل، دانشکده و دانشگاه محل خدمت و زمینه فعالیت» به بخش پشتیبانی ایبوک مارکت ارسال نمایید تا کد تخفیف در اسرع وقت برای شما ارسال شود.
  4. تخفیف نهادها: میزان این تخفیف برابر 50 درصد در هر خرید و بدون محدودیت زمانی است. هر یک از واحدهای دانشگاهی یا انجمن‌ها، تشکل‌ها، مجموعه‌ها و وبلاگ‌های دانشجویی می‌توانند لیست آدرس ایمیل اعضای خود (شامل حداقل 20 مورد) را به بخش پشتیبانی ایبوک مارکت ارسال نمایند تا کد تخفیف در اسرع وقت برای تمامی آن افراد ارسال شود.
  5. تخفیف بسته‌های اعتباری: این تخفیف‌ها به دانشگاه‌ها یا افرادی که تمایل به دریافت تعداد قابل توجهی کتاب دارند، توصیه می‌شود و در آن ابتدا یک بسته اعتباري حاوی اعتبار هدیه خریداری می‌شود و سپس متناسب با آن بدون هیچ‌گونه محدودیت زمانی، مجموعه‌ای از کتاب‌ها بدون پرداخت قابل دریافت است. بسته‌های اعتباری به صورت زیر است:
Behpardakht
پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت (شرکت به پرداخت ملت)

پرداخت با پشتیبانی بانک ملت انجام می‌شود و با هر یک از کارت‌های عضو شتاب امکان‌پذیر است. اطلاعات بیشتر

پس از انجام خرید، اعتباری برابر بسته خریداری شده بعلاوه اعتبار هدیه به عنوان تخفیف دریافت خواهید نمود و به هنگام پرداخت سبد خرید، کتاب‌ها مستقیماً به بخش کتاب‌های خریداری شده منتقل شده و امکان دریافت آن‌ها بدون پرداخت وجود خواهد داشت.

ادامه می دهید؟ متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود
متاسفانه انجام نشد متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود