خدمات پس از فروش

مشتری گرامی، ضمن تشکر از خرید شما، لطفاً به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. برای دانلود از دکمه دانلود فایل در صفحه پیگیری خرید روبروی هر کتاب استفاده نمایید.
  2. شما پس از خریداری هر کتاب تنها مدت 24 ساعت برای دانلود آن فرصت دارید. بنابراین به زمان باقیمانده برای دانلود هر کتاب توجه داشته باشید.
  3. در صورت گذشت مهلت دانلود یک کتاب، لینک دانلود آن غیرفعال شده و دکمه دانلود فایل حذف می شود. در صورت عدم دریافت فایل در مهلت مذکور، لازم است که آن کتاب را مجدد خریداری نمایید.
  4. لینک دانلود هر کتاب محدودیت تعداد دانلود دارد. بنابراین از در اختیار دیگران قرار دادن آن جداً خودداری نمایید، زیرا در صورت استفاده از آن توسط چند نفر، لینک دانلود غیرفعال خواهد شد.
  5. فایل‌هایی که شما دانلود می‌کنید به صورت فشرده شده و با پسوند RAR هستند. همچنین پسورد تمامی آن‌ها عبارت است از: www.ebookmarket.ir
  6. برای دریافت اطلاعات کامل چگونگی بازکردن فایل‌های فشرده شده و همچنین نرم‌افزارهای مناسب برای کار با انواع فایل‌های ایبوک شامل PDF، DjVu، EPUB، MOBI و ... و همچنین لینک دانلود تمامی نرم‌افزارهای مورد نیاز، به بخش توضیحات نرم‌افزاری ایبوک مارکت مراجعه نمایید.
  7. در بخش خدمات پس از فروش، شما می توانید هرگونه مشکل در دریافت فایل، استفاده از آن، سوال، انتقاد یا پیشنهاد را با کارشناسان سایت در میان بگذارید و در حداقل زمان ممکن از جواب و مشورت کامل و کافی بهره مند شوید. تفاوت جدی این بخش با بخش تماس با ما، اختصاص این بخش به مشتریان محترم است که سبب می شود آن ها بدون هیچ گونه نگرانی و تاخیر، به رفع مشکل و جواب سوال یا مشورت دلخواه خود دست پیدا کنند.
ادامه می دهید؟ متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود
متاسفانه انجام نشد متن پیغام تاییدی که به کاربر نشان داده می شود